امروز: شنبه 29 آذر 1393
مدیران روابط عمومی شهرداریهای استان برای ارسال اخبار خود از شماره نمابر 05118434626 استفاده کنند                

رییس ستاد فضاسازی شهری جشنواره استقبال از بهار 92 :

المان‌های امسال با دقت بیشتری ساخته خواهد شد15:31   1391-10-02
تعداد بازديد :417
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهدرییس ستاد فضاسازی شهری جشنواره استقبال از بهار92 مشهد گفت: آثار و المانهای نوروز92 با فراغت و دقت بیشتری ساخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی مظفری با اشاره به کمشدن مهلت ارسال آثار هنرمندان نسبت به سال‌های گذشته، افزود: تمام تلاش ما بر این است که کیفیت آثار هنری نوروز را بالا ببریم و قطعا این امر نیازمند نظارت و کنترل دقیقتری است ضمن اینکه برای رسیدن به این هدف امسال زمان بیشتری به اجرای طرح‌ها و ایده‌های هنرمندان داده‌ایم و در مقابل از مهلت ارسال طرح‌ها به دبیرخانه جشنواره کاسته‌ایم.
وی افزود: با نزدیک شدن به پایان مهلت تحویل آثار به دبیرخانه جشنواره، امسال آثار هنرمندان و ایده‌پردازان را در محل چارسوق هنر مشهد واقع در ضلع غربی کوهسنگی بین روزهای 4 و 6 دی دریافت خواهیم کرد البته لازم است که هنرمندان قبل از ارائه اثر خود در این محل، با ثبت‌نام در در سایت bahar92.ir ثبت‌نام داشته باشند و کد رهگیری دریافت و بر روی ماکت اثر درج نمایند.
رییس ستاد فضاسازی شهری جشنواره استقبال از بهار 92 مشهد خاطرنشان کرد: امکان ارسال بی نهایت اثر برای هر هنرمند فراهم گردیده، اما هنرمندان دقت داشته باشند که برای هر اثر خود، یک کد دریافت نمایند.
مظفری تمام داوری‌های و اعلام نتایج جشنواره استقبال از بهار 92 را منوط به بودن کد رهگیری آثار عنوان کرد و افزود: هنرمندانی که در همایش «هفت شهر» ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از طریق کد کاربری همان همایش با مراجعه به سایت در فراخوان امسال ثبت‌نام داشته باشند.
وی در پایان پیشنهاد داد: هنرمندان با آثار آماده خود در ساعات و روزهای اولیه زمان دریافت آثار به چارسوق هنر مراجعه کنند تا با توجه به تراکم روزهای پایانی دریافت آثار، امور مربوط به ثبت اثرشان راحت‌تر انجام پذیرد.
گفتنی است نتایج اولیه جشنواره استقبال از بهار 92، دوازدهم دی اعلام خواهد شد و به بهترین اثر در هر یک از بخش‌های امام رضا(ع)، شادی و نشاط، خاطرات، فصل بهار و مهر مادر مبلغ 15 میلیون ریال جایزه تعلق خواهد گرفت.
         


نظران کاربران :


امتياز :          
تعداد بازدید کنند گان :810777